KitapGalerisi

KitapGalerisi'nin tumblr hesabıdır. http://kitapgalerisi.com
“Ormana kaçma hayaliyle yaşayan herkesin bayılacağı bir kitap”GENÇLER İÇİN BİR DOĞAYA KAÇIŞ ROMANISam Gribley New York’taki ailesinin yanında son derece mutsuzdur, bu yüzden ormanda yaşamak için şehrin yakınındaki Catskill Dağları’na kaçar; hem de tek başına. Yanında sadece bir çakı, bir yumak ip, kırk dolar ve ateş yakmak için bir parça çakmaktaşıyla çelik vardır.Sam dağlarda geçirdiği bir yıl içinde cesaret, tehlike ve bağımsızlığın gerçek anlamlarını öğrenecektir. Ev olarak kullandığı ağacı, birlikte avlandığı şahini Dehşet ve karşılaştığı daha nice yaratıkla Sam, hayatta kalmak için bulabildiği kaynaklara ve kendi hünerlerine güvenmek zorundadır. Doğada geçirdiği bir yıl onun hayatını sonsuza kadar değiştirecektir.“Yıllar geçse de eskimeyecek, olağanüstü bir roman.” The Horn BookJean Craighead George, Dağın Bu Yüzü, Çev. Başak Kıran, Epsilon Yayınları, Aralık 2012. Bu kitabı KitapGalerisi'nden bu linke tıklayarak satın alabilirsiniz.

“Ormana kaçma hayaliyle yaşayan herkesin bayılacağı bir kitap

GENÇLER İÇİN BİR DOĞAYA KAÇIŞ ROMANI

Sam Gribley New York’taki ailesinin yanında son derece mutsuzdur, bu yüzden ormanda yaşamak için şehrin yakınındaki Catskill Dağları’na kaçar; hem de tek başına. Yanında sadece bir çakı, bir yumak ip, kırk dolar ve ateş yakmak için bir parça çakmaktaşıyla çelik vardır.

Sam dağlarda geçirdiği bir yıl içinde cesaret, tehlike ve bağımsızlığın gerçek anlamlarını öğrenecektir. Ev olarak kullandığı ağacı, birlikte avlandığı şahini Dehşet ve karşılaştığı daha nice yaratıkla Sam, hayatta kalmak için bulabildiği kaynaklara ve kendi hünerlerine güvenmek zorundadır. Doğada geçirdiği bir yıl onun hayatını sonsuza kadar değiştirecektir.

“Yıllar geçse de eskimeyecek, olağanüstü bir roman.” The Horn Book

Jean Craighead GeorgeDağın Bu Yüzü, Çev. Başak Kıran, Epsilon Yayınları, Aralık 2012. 

Bu kitabı KitapGalerisi'nden bu linke tıklayarak satın alabilirsiniz.

  1. kitapgalerisi bunu gönderdi